Dětské dorty

Na této stránce Vám nabídneme dorty zejména pro děti.
A to nejen pro miminka k prvním narozeninám, ale veselé dorty pro větší slečny či starší kluky!

Naše fotogalerie dortů je pouze ukázková. Je jisté, že pro každého dětského oslavence bude tím pravým překvapením dort s jiným motivem.
Řekněte nám, jakou má Vaše dítko oblíbenou pohádkovou postavičku, jaký provozuje sport nebo jaké má jiné záliby a my pro Vás zhotovíme originální dort!

Nabízíme:
dorty modelované "3D" dorty s použitím kresleného obrázku na jedlé oplatce (dle nabídky) dorty s jedlou fotografií zajistíme i svíčky
Stačí jen popustit uzdu FANTAZII...!

Dorty objednávejte minim. 2 dny předem. Pokud objednáte později, nemůžeme zaručit, že zvládneme dort zhotovit. V případě "stavu nouze" Vám můžeme nabídnout pouze sachr dort (čokoládový korpus promazaný marmeládou) či medový dort a jednoduše jej nazdobit (příp.dort ozdobit jedlou oplatkou s dětskými motivy). Dorty složitější, prosíme, objednávejte s delším předstihem. Moc děkujeme za pochopení.
Příklad: dort na pátek (i na sobotu) objednávejte nejlépe během úterý.

Aktuality

15.04 2016Na akci "Gastro Hradec Vitana Cup 2016" jsme získali stříbro v kategorii "Cukrárna roku 2016"! Více na www.facebook.com/tritonhk

22.05 2014Náš výrobek "Medový dort" byl oceněn odbornou porotou jako nejlepší v kategorii Cukrářské výrobky včetně cukrovinek a získal tak právo používat po 4 roky titul "Regionální potravina".