Dětské dorty

Na této stránce Vám nabídneme dorty zejména pro děti.
A to nejen pro miminka k prvním narozeninám, ale veselé dorty pro větší slečny či starší kluky!

Naše fotogalerie dortů je pouze ukázková. Je jisté, že pro každého dětského oslavence bude tím pravým překvapením dort s jiným motivem.
Řekněte nám, jakou má Vaše dítko oblíbenou pohádkovou postavičku, jaký provozuje sport nebo jaké má jiné záliby a my pro Vás zhotovíme originální dort!

Nabízíme:
dorty modelované "3D" dorty s použitím kresleného obrázku na jedlé oplatce (dle nabídky) dorty s jedlou fotografií zajistíme i svíčky
Stačí jen popustit uzdu FANTAZII...!

Dorty objednávejte minim. 2 dny předem. Pokud objednáte později, nemůžeme zaručit, že zvládneme dort zhotovit. V případě "stavu nouze" Vám můžeme nabídnout pouze sachr dort (čokoládový korpus promazaný marmeládou) či medový dort a jednoduše jej nazdobit (příp.dort ozdobit jedlou oplatkou s dětskými motivy). Dorty složitější, prosíme, objednávejte s delším předstihem. Moc děkujeme za pochopení.
Příklad: dort na pátek (i na sobotu) objednávejte nejlépe během úterý.

Aktuality

14.11 2019Přijímáme objednávky na vánoční cukroví a těsta. Těsta prodáváme od pondělí 25. 11. 2019. Objednávky vánočních krabic přijímáme do 13. 12. 2019. Vánoční krabice vydáváme nejpozději do 23. 12. 2019 do 13.00 hodin.

30.08 2019Vážení zákazníci,oznamujeme,že od 1.9.2019 dochází zvýšení cen u některých výrobků.